mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Ramazan (Şeker) Bayramınızı Kutlarım
Ramazan (Şeker) Bayramınızı KutlarımRamazan bitti ve tüm müslüman aleminin özlemle beklediği bugüne ulaştık. Tüm müslüman aleminin ve milletimizin bayramını kutlar, ailece sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar geçirmeyi dilerim.

Gerimizde mübarek ramazan ayını geride bıraktık. Benim açımdan oldukça faydalı bir ay oldu. Dilerim hep beraber daha çok ramazanlar geçirir ve bayramlar görürüz.

Tekrardan Ramazan (şeker) bayramınızı kutlar, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram dilerim.
Mehmet Duran 29 Eylül Pazartesi 2008 1 8927 0,0
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıs Gençlik Marşı Bugün Kadir Gecesi (Hayırlı Kandiller) Kara Suratlı Bir Garip - Neşet Ertaş Microsoft Yaz Okulu Projemiz - Cengaver
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Özgür 05 Ekim Pazar 2008 00:53 #1
Evet, Ramazanlar gittikçe güzelleşiyor bence. :) "Nerde o eski Ramazanlaaaar" diyenleri de bugünün Ramazanını yaşamaya davet ediyorum. bi de 6 gün Şevval orucu tutmaya :) Allah kabul etsin...
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Şans bir uğraşının eseridir.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009