mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Sürücü Belgesi - Ehliyet Alıyorum
Sürücü Belgesi - EhliyetYarın gireceğim motorlu taşıt sürücü adayı sınavı ile ehliyet almam için ilk adımı tamamlamış olacağım. Umarım bu sınavı başarıyla geçip, son adım olan sürüş sınavına girme hakkı kazanırım. Birçok arkadaşımın ehliyetinin olması ve olmayan arkadaşlarımın da teklifi ile başvuru yaptığım ehliyet meselesini bu yoğun dönemde başarıyla aşıp, ehliyetimi elime almayı umut ediyorum. Ehliyeti aldıktan sonra umarım araba alacak ve kullanacak kazancı elde etmek için de elime geçen fırsatları değerlendirmeyi düşünüyorum. Tüm yoğunluk arasında ehliyet işini atlatmak benim için oldukça güzel olacak.

Ehliyet sınavı hakkında bilgi edinmek, geçmiş sorulara ulaşmak için Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesini kullanabilirsiniz. Buradan siteye ve geçmiş sınavların sorularına ulaşabilirsiniz.
Mehmet Duran 26 Aralık Cuma 2008 2 10597 5,0
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Asp.net ile Resim Üzerine Çoklu Yazı Yazma (Generic Handler ile de Gösterme) Asp'ye Giriş (Asp Öğreniyorum) Bu Sefer Olmadı! jQuery Ajax ile Arama Merkezi (Uygulamam) Sudoku Uygulamam (MDSudoku v1.0)
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Burak 29 Aralık Pazartesi 2008 22:44 #1
İnş alırsın.Farında açık olsun yolunda...
Mehmet Duran 29 Aralık Pazartesi 2008 22:50 #2
Eyvallah Burakcığım. ;)
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Başarısızlıklarınız ile soylu bir şekilde yüzleşin, başarıdan farkı kalmayacaktır.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009