mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Kara Suratlı Bir Garip - Neşet Ertaş
Neşet Ertaş Büyük ozan, büyük üstat, kara suratlı, garip, toprağım, hemşehrim, büyük usta Neşet Ertaş ebediyete intikal etmiştir. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Ailesinin, sevenlerinin ve hepimizin başı sağolsun. Müzik dinlemeye, türkü dinlemeye O'nunla başladım, O'nunla devam ediyorum ve O'nunla devam edeceğim. Bıraktığı ölümsüz eserler gönüllerimize hizmet etmeye devam edecektir.

Hayatımda her dönemde kendisinin eserlerini dinledim ve motivasyonumu onun sayesinde sağladım. Kendisi benim ve birçoklarının ilham kaynağı olmuştur. O'nun gibi bir ozan bir daha olmayacak. Çok şanslıyım ki O'nu canlı görebildim ve dinleyebildim.

Kendi tabiriyle kara suratlı, garip birisiydi ama milyonlara ulaşıp, milyonları etkilemiştir. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Ailesinin, sevenlerinin ve hepimizin başı sağolsun.

Güle Güle Büyük Usta Neşet Ertaş..
Mehmet Duran 25 Eylül Salı 2012 0 18121 4,8
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Stajım Microsoft Yaz Okulu'nda Son Yaptıklarım Bölümü Sürücü Belgesi - Ehliyet Alıyorum Şimşek Çaktı, Anakartım Yandı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Bu Yazı Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Gençken bilgi ağacını dikmesek, yaşlandığımız zaman gölgesine sığınacak bir yerimiz olmayacaktır.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009