mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Yine Bir Dönem Sonu
Yine Bir Dönem SonuBugün itibariyle üniversite hayatımda bir dönemi daha bitirmiş bulunuyorum. İyiysiyle kötüsüyle bir dönemi daha geride bıraktık. Sırada ise bu dönemin hesabını vereceğimiz sınav dönemi yani final dönemi var.  Hiç ara vermeden önümüzdeki hafta sınavlarımız başlayacak. Önümüzdeki dönemde sınavlarımın olacak olması ve benimde sınavlara zaman ayıracak olmamdan dolayı bloğuma ve paylaşımlara fazla zaman ayıramayacağım. Tüm arkadaşlarıma, sınavlara girecek olanlara ve de kendime başarılar dileyerek, bu zorlu döneme hazırlık yapıyorum. Umarım bu süreç dönüşünde paylaşımlarımız ve çalışmalarımız en iyi şekilde devam eder.

Bu süreç sonunda kendimi veritabanı (özellikle ms sql ve mysql) konusunda geliştirmeye yönelik çalışmalarım olacak. Bloğumda da bu çalışmalara yönelik paylaşımlar yapmayı hedefliyorum.
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Sitemin Kodlarını Yeniledim ve Yayınladım Microsoft Yaz Okulu 2009 Ankara Ayağı Sona Erdi C#'ta Recursive ve Dinamik Programlama ile Fibonacci Algoritması Javascript ile Datetimepicker Uygulamam Introduction to Algorithms (E-Book)
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
s4l1h 09 Ocak Cuma 2009 20:26 #1
Hayatınızda başarılar dilerim.
Hüseyin KAMAR 09 Ocak Cuma 2009 22:52 #2
Bu dönemde de gene çok şeyi sizinle öğreneceğiz
Mehmet Duran 09 Ocak Cuma 2009 22:54 #3
Umarım ki hep beraber gelişmeye, geliştirmeye devam ederiz.
sinan özkan 10 Ocak Cumartesi 2009 20:02 #4
yeni donemde basarılar dilerim mehmet ins iyi gecer
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Başarısızlıklarınız ile soylu bir şekilde yüzleşin, başarıdan farkı kalmayacaktır.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009