mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Linq for Visual C# 2008 (E-Book)
Linq for Visual C# 2008 (E-Book)Linq (Language Integrated Query)Türkçe anlamı; dil ile bütünleşik sorgulama altyapısı olan ve C# 3.5 ile gelen bir özellik. Daha önce C# 2.0 ile de kullanılabiliyordu. Bu yapı ile veritabanı uygulamaları veya herhangi veri uygulamalarını gayet basit gayet anlaşılabilir şekilde yapabiliyoruz. Son günlerde bu konu üzerinde çalışmaya başladım. Önümüzdeki günlerde bu konu üzerine çalışmalarım devam edecek ve bu konuda örnekleri burada bulabileceksiniz. Bu yapıyı öğrenmeye çalıştığım kaynaklardan birini de sizlerle paylaşmak istedim.

Linq for Visual C# 2008 e-book'a buradan ulaşabilirsiniz.
İyi Çalışmalar!
Mehmet Duran 12 Eylül Cuma 2008 1 14775 5,0
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar jQuery ile Dinamik Alanlar Oluşturma (Scroll Olmadan ve Yatay) jQuery Takvim Eklentim (Datetimepicker Uygulamam) Jquery 1.3 Versiyonu için CHM Dokümanı XNA Game Studio Creator's Guide (E-Book) Jquery ile Tab Uygulaması Hazırlama
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
serkan eren 07 Ekim Salı 2008 05:11 #1
kitabın içeriğini görmedim ama, teşekkürler..
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Şans bir uğraşının eseridir.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009