mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Sitemi Yeniden Yapıyorum
Sitemi yapalı fazla olmamasına karşın kendime yeni bir site hazırlıyorum. Yeni bir site yapıyor olmamın birçok nedeni var. Blog tarzı bir site yapacağım. Hazır sistem kullanmayacağım ama hazır sistemler gibi bir blog sistemi yapıyorum. Kodlarımı tamamen kendim yazıyorum. Büyük oranda kodları tamamladım. Sıra detaylarda ve yönetim panelinde. En kısa sürede bitirip yayına koymayı planlıyorum. Bu sistemde şimdiki siteme ek olarak etiket sistemi ekledim, tasarımı biraz değiştirdim ve kullanıcıların sitedeki yazılara daha iyi ulaşmalarını sağlamak için veritabanı ilişkileri kullandım. Ayrıca veritabanı sistemi olarak Mysql kullandım. Gayet iyi bir veritabanı sistemi. Önceden çok uzun kodlarla yaptığım veya anlamakta güçlük çektiğim ilişkileri mysql`de çok rahat anladım ve yaptım. Zaman içerisinde mysql ve veritabanı hakkında paylaşımlarıma ağırlık vereceğim.
Yeni sitemi en kısa sürede yayına koymayı düşünüyorum. Yaptığım sistemin bana uzun süre yeteceğini düşünüyorum. Sadece disayn konusunda eksiklikler olabilir. Bu sorunlarıda zaman içerisinde gidererek yaptığım bu sistemle umarım uzun süre paylaşıma devam ederim.

Bu süre içinde sizlerede iyi çalışmalar dilerim.
Mehmet Duran 12 Ağustos Salı 2008 3 10787 3,5
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Bloğuma Erişim Sıkıntısı Tatil Bitti. Yeni Bir Dönem Daha Başlıyor Jquery ile Tab Uygulaması Hazırlama Bu Kadar da Olmaz .... Asus P565'imi Windows Mobile 6.5'e Yükselttim
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Nuh 29 Kasım Cumartesi 2008 15:25 #1
Siten güzel olmuş Mehmet Duran .
nuh duran 27 Ocak Salı 2009 18:53 #2
ya kardes siz neredensiniz???
Mehmet Duran 27 Ocak Salı 2009 19:23 #3
Neredensiniz derken memleket demek istediniz heralde. Ben Kırşehirliyim ancak doğma büyüme Ankara'da (Mamak'ta) yaşıyorum.
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Ne edersen kendine, edersin kendi kendine.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009