mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Yükselme Zamanı!
Bugün hem adsl üyeliğimi hem de sitemin host paketini bir üst seviyeye çıkardım.
Son aylarda (4 - 5 aydır) adsl ücreti normalden fazla geliyordu ve hep standart ücret (40 ytl civarı) geliyordu. Ben de nasılsa aynı parayı ödeyeceğim diyerek adsl 1 Mbps 4 gb kota olan paketimi aylık 39 ytl olan yine aynı hızda fakat 6 gb kotası olan pakete yükselttim. Fazla para ödemektense aynı paraya daha fazla internet kullanırım dedim.
Bir diğer yükseltmeyi de sitemin hostunda yaptım. Mini paketten bir üst pakete (orta pakete) yükseltme yaptım. Sitemin büyümesi ve daha fazla alana ihtiyaç duymam nedeniyle bu yükseltmeyi yaptım.
Tabi bunlar için para gerekiyor. Şimdilik öğrenci harcıyla bunları karşılıyorum. Ancak en kısa zamanda kendime kazanç sağlayacağım fırsatları değerlendirmeyi düşünüyorum.

İyi Günler!
Mehmet Duran 05 Ağustos Salı 2008 1 9427 1,5
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Bloğum MVC Versiyon ile Karşınızda Tasarımda Değişiklik Asus P565'imi Windows Mobile 6.5'e Yükselttim Site Haritası Bölümü Hazır Sitemi Yeniden Yapıyorum
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
mehmet kabaklı 23 Aralık Salı 2008 02:19 #1
sende iş var. seni alalım bizim firmaya :)
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Ne edersen kendine, edersin kendi kendine.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009